A - BinBOXY podle počtu popelnic

Zamyslete se nad tím, kolik popelnic nebo odpadkových košů budete chtít zakrýt našimi BinBOXY. Ve standardní domácnosti bývá popelnice na tříděný odpad (1 - černá popelnice), plastový odpad (2 - žlutá popelnice) a papírový odpad (3 - modrá popelnice). Některé obce a domácnosti však šli s tříděním odpadu ještě dále a nabízíme například i popelnice na BIO odpad (4 - hnědé popelnice), popřípadě na elektro odpad, textil nebo použité oleje. Můžete se rovněž domluvit se svým sousedem, že BinBOXY budete použít dohromady. V každém případě počet popelnic je to nejzásadnější, co musíte v prvé řadě zvolit. SMARTBOXY nabízí standardní řešení pro jednu, dvě, tři, čtyři až pět popelnic. Nicméně díky chytrému řešení, můžete boxů na popelnice vedle sebe napojit, kolik jen uznáte za vhodné. Do každého boxu se vejde popelnice o objemu 160 až 240 litrů.

B - BinBOXY podle materiálu

BinBOXY vyrábíme ve dvou provedeních a to v ocelové variantě STEEL a dále v dřevěné variantě WOOD. Varianta STEEL je vyrobena z 1mm silné pozinkované oceli a pokrytá velice odolnou barvou proti vnějším vlivům. Naše modulární ocelové boxy pro odpadkové koše a popelnice se vyznačují vysokou kvalitou a moderním designem. Varianta WOOD je pak vybavena masivními dřevěnými panely (skandinávský smrk) na dveřích. Všechny naše BinBOXY jsou připraveny pro rychlou a snadnou montáž svépomocí.

C - BinBOXY podle barvy

Všechny naše BinBOXY jsou pokryté velice odolnou barvou proti vnějším vlivům, která zaručuje jejich dlouhověkou trvanlivost. Jsou odolné proti mrazu i vysokým teplotám. Naše BinBOXY jsou k dostání celkem ve třech barevných provedeních. Jedná se o velmi populární barvy grafitovou, černou a světle šedou.

D - BinBOXY se zahrádkou nebo bez zahrádky

Pro ty, co si chtějí ještě více pohrát s vizuálem BinBOXů, aby byli co nejvíce estetické ke svému okolí, nabízíme varinatu FLORA. Tu můžete mít jak ve variantě STEEL, tak i ve variantě WOOD. Jedná se o zahrádku umístěnou nahoře nad boxem, do které si následně můžete zasadit rostliny a přispět tak ještě k větší míře ekologie a zejména celkovému dojmu z instalovaných BinBOXů. Tyto BinBOXY se následně neotevírají v horní části, ale k přístupu do popelnice slouží výhradně přední dvířka. Pokud Vám stačí základní provedení BinBOXů bez zahrádky, zvolte varinatu HATCH, která poskytuje vkládání odpadků do popelnice přes vrchní poklop BinBOXU a kde Vám jsou samozřejmě k dispozici také přední dvířka.