Naše venkovní ohniště vám vydrží věčnost. 

Funkce
Odolné a dlouhotrvající
Cortenová ocel použitá v tomto ohništi je známá svou mimořádnou odolností. Tento materiál je navržen tak, aby odolal povětrnostním vlivům a postupem času získal jedinečný a atraktivní vzhled připomínající rez. Na rozdíl od běžné rzi tato ochranná vrstva zabraňuje další korozi a zajišťuje, že ohniště zůstane strukturálně zdravé po mnoho let.

Unikátní proces zvětrávání
Jednou z výjimečných vlastností oceli Corten je její přirozený proces zvětrávání. Jak je ocel vystavena povětrnostním vlivům, postupně se vytváří stabilní, rezavá patina. To nejen zvyšuje estetický vzhled ohniště, ale také poskytuje bezúdržbovou povrchovou úpravu, která nevyžaduje natírání nebo těsnění.

Současný design
Náš Corten Steel Garden Fire Pit se může pochlubit elegantním, moderním designem, který doplní jakoukoli venkovní výzdobu. Čisté linie a minimalistický styl z něj dělají všestranný kousek, který se hodí do rustikálního i současného prostředí. Je dokonalým středobodem pro venkovní setkání a poskytuje vřelou a příjemnou atmosféru.

Praktické a funkční
Toto ohniště je navrženo s ohledem na krásu i funkčnost. Velká mísa poskytuje dostatek prostoru pro robustní oheň, zatímco robustní základna zajišťuje stabilitu na různých površích. Konstrukce z oceli Corten zajišťuje efektivní distribuci tepla a udrží vás v teple během chladných večerů.

Lehká údržba
Díky vlastnostem oceli Corten vyžaduje toto ohniště minimální údržbu. Proces zvětrávání přirozeně chrání ocel a eliminuje potřebu pravidelné údržby. Jednoduše si užijte teplo a atmosféru bez starostí s neustálou péčí.