NOVINKA - FireBOXY light - vaše venkovní ohniště CORTEN DESIGN

NOVINKA - FireBOXY light - vaše venkovní ohniště CORTEN DESIGN

Představujeme naše ohromující zahradní ohniště Corten Steel, dokonalou kombinaci funkčnosti a moderního designu, která vylepší každý venkovní prostor. Toto ohniště, vyrobené z vysoce kvalitní oceli Corten, není jen zdrojem tepla, ale také úchvatným ústředním bodem vaší zahrady nebo terasy.


NOVINKA - ParcelBOXY pro Vaše poštovní balíky

NOVINKA - ParcelBOXY pro Vaše poštovní balíky

ParcelBOXY - Naše inovativní řešení. Domovní schránky na balíky jsou v současnosti nejpohodlnějším řešením pro lidi, kteří využívají kurýrní služby a chtějí si zásilky vyzvednout přímo doma, i když jsou mimo domov.

Jednoduchá obsluha, bezpečnost a pohodlí – to jsou vlastnosti našeho nového produktu. Zcela navrženo a vyrobeno společností SMARTBOXY.

Prohlédněte si naši NOVINKU na detailu produktu ParcelBOXY.


Spouštíme velkoobchodní spolupráci B2B

Spouštíme velkoobchodní spolupráci B2B

Máte zájem prodávat naše chytrá řešení pro úschovu věcí, které navíc krásně kultivují veřejný prostor? Nebo jste architekt či developer, který má zájem o zvýšení estetiky a celkového dojmu v okolí vašeho navrhovaného projektu? Věříme, že pro všechny najdeme to pravé řešení, aby jste byli z výsledku spokojeni Vy i Vaši klienti a zákazníci. Ozvěte se nám a společně probereme detaily spolupráce.


Od roku 2023 v Česku

Od roku 2023 v Česku

Stali jsme se výhradním dodavatel SMARTBOXY v ČR. Od roku 2023 si můžete objednat naše chytré řešení pro uložení a úschovu věcí. Nejen, že tím budete kultivovat své okolí a pozvednete estetiku kolem svého domu, ale navíc navýšíte i hodnotu své nemovitosti a zajistíte si bezstarostné a chytré řešení pro úschovu Vašich věcí. Objednejte si naše SMARTBOXY ještě dnes.


Nové BinBOXY 3.0

Nové BinBOXY 3.0

Od ledna 2023 jsou v prodeji nové, vylepšené BinBOXY, tedy nejlepší boxy na popelnice na trhu. Inovativní design, nové barvy RAL a ještě rafinovanější masivní dřevěné panely v kolekci WOOD. Naše boxy snadno pojmou odpadkové koše od 160 do 240 litrů.