Jaká je záruka na produkty?

Naše kryty odpadkových košů jsou vyrobeny z nejkvalitnější pozinkované oceli s nejsilnějším 1mm průřezem na trhu, což je skvělý základ pro mnohaletý provoz. Na naše produkty poskytujeme záruku 24 měsíců. 

Skládá se produkt svépomocí?

Ano, naše kryty na odpadkové koše jsou připraveny pro rychlou a snadnou instalaci. Jejich konstrukce je tak připravena, že nejsou potřeba žádné odborné znalosti ani specializované nářadí. Na našich webových stránkách zveřejňujeme instruktážní videa, která pomáhají při efektivní instalaci, aniž by vám vzali radost nebo uspokojení z vlastní, dobře odvedené práce. Podívejte se na video zde

Jak dlouho se na produkt čeká?

Pokud jsou naše smartboxy skladem, dodací lhůta je 2-3 pracovní dny. V případě, že vaše objednávka musí jít do výroby, dodací lhůta je 4-5 týdnů.

Zasíláte produkty po celé ČR?

Ano, samozřejmě, prostřednictvím prověřených kurýrních společností. Náklady na dopravu jsou vždy pevné. Kromě toho příležitostně nabízíme mnoho akcí na samotné produkty a také dopravu zdarma. Doporučujeme vám přihlásit se k odběru našeho newsletteru, abyste je mohli využít.

Je konstrukce odolná vůči silnému větru?

Ano, naše konstrukce BinBOXŮ je výsledkem roční práce a neustálého zlepšování i v tomto ohledu. Naše konstrukce jsou nejstabilnější na trhu a mají systém kotvení do země. Zámek v systému HATCH chrání před náhodným otevřením poklopu a má navíc další bezpečnostní funkci.

Jste výrobcem?

Ano, jsme návrháři a výrobci krytů odpadkových košů a dalších úložných systémů. Náš výrobní závod se nachází v Bielsko-Biała.