Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
RAL 7016 ( Antracit ), RAL 9005 ( Černá), RAL 7045 ( Světle-Šedá)

Původní cena 43 989 Kč. Ušetříte 6% (2 639 Kč) 41 350 Kč

7-8 týdnů
ks

Dbáte na čisté a hezké okolí vašeho domu? Máte novostavbu a popelnice vám hyzdí její okolí? BinBOXY jsou pro vás skvělé řešení. Více

Výrobce: SMARTBOXY Kód produktu: P00028-1 Doprava a platba

Splňujeme očekávání těch, kteří takový produkt hledali.

V reakci na rostoucí poptávku po řešeních, která se vyznačují moderním designem, jsme vytvořili kryty na kontejnery na domovní odpadky, které ladí s moderním exteriérem domu. Stylové a praktické stavebnicové systémy pro ukládání popelnic BIN BOXY - moderní kryty na popelnice, díky nimž získá domácí prostředí estetický vzhled a popelnice budou esteticky skryty pohledům a stanou se zajímavým doplňkem uspořádání prostoru dvora. Buďte EKO a žijte krásněji!

Odolná galvanizovaná ocel s práškovým nástřikem.

Kryty BIN BOXY mají univerzální velikost pro popelnice od 120-240 litrů. Kromě výše zmíněných základních konstrukčních řešení jsou v tomto provedení i dveře vyrobeny z pozinkované oceli, což dokonale ladí s elegantním a minimalistickým charakterem. Stabilní ocelová konstrukce zajišťuje kvalitu a spolehlivost po mnoho let. Dveře jsou vybaveny integrovaným madlem pro otevírání.

BinBOXY - Kryt na jednu popelnici od 160 do 240 litrů. Kryt z řady HATCH, tedy s víkem pro snadný přístup do koše. Opláštění krytu je z 1 mm pozinkované oceli, pokryté práškovou barvou odolnou vnějším vlivům. Naše modulární ocelové kryty pro popelnice se vyznačují vysokou kvalitou a moderním designem. Kromě toho mají kryty volitelně polici na třídění odpadu a v případě potřeby držadlo pro zavěšení pytle.

Kryty jsou připraveny pro rychlou a snadnou montáž svépomocí.

 • SNADNÝ PŘÍSTUP

  • Snadný přístup do popelnice

   Velmi snadný přístup pokaždé, když chcete vyhodit pytel s odpadem nebo volně ložený odpad. Velká a stabilní dveře vám umožní rychlé vyjmutí popelnice.

 • OTEVŘENÍ VÍKA NA DRUHÉ STRANĚ

  • Naše kryty jsou standardně připraveny na instalaci poklopu tak, aby se mohly otevírat oběma směry. Dveře lze navíc namontovat jako levé i pravé.

 • POLICE PRO MENŠÍ NÁDOBY

  • Volitelně si naši zákazníci mohou dokoupit další regál pro menší segregační kontejnery.

Parametry
Zahrádka Ne