Pro developery je důležité nabídnout svým zákazníkům nejen kvalitní a funkční bydlení, ale také esteticky působivý veřejný prostor kolem domu. Jedním z takových může být i praktické řešení pro odpadky a popelnice. Proto je výhodné začlenit do nabídky BinBoxy - prémiové boxy na popelnice značky SMARTBOXY.

BinBOXY jsou kvalitní a designově dokonalé boxy na popelnice, které nabízejí nejen praktické úložné řešení pro odpadky a popelnice, ale také dekorativní prvek pro venkovní prostory. Jsou k dostání ve třech moderních barvách - grafitová, černá a světle šedá - a v dvou variantách - ocelové a dřevěné.

Začlenění BinBOXY do developerské nabídky znamená přidanou hodnotu pro zákazníka. Boxy na popelnice jsou často nevzhledné a umístění popelnic před domem může narušovat celkový dojem z nemovitosti. BinBOXY přináší řešení tohoto problému a zároveň zvyšuje estetickou hodnotu nemovitosti. Navíc mohou být vybaveny zahrádkou v horní části, což z nich činí ještě atraktivnější a zajímavější prvek pro venkovní prostory.

Vybavení nemovitostí BinBOXY od značky SMARTBOXY znamená, že developer nabídne svým zákazníkům dokonalé řešení pro odpadky a popelnice a zároveň zvyší celkovou estetickou hodnotu nemovitosti. Navíc, spolupráce s námi je snadná a přináší mnoho výhod pro obě strany. Nabízíme nejen prvotřídní produkty, ale také podporu a poradenství pro každého developeřa, který má zájem o naše boxy.

V dnešní době, kdy zákazníci stále více dbají na estetiku a praktičnost, je začlenění SMARTBOXY do developerské nabídky tím správným krokem. Nabídněte svým zákazníkům dokonalé řešení pro odpadky a popelnice a zvyšte estetickou hodnotu veřejného prostoru.